KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16087143
nr 1608 7143
Jan Dahlgren
(f. 1954), Sverige
Färgetsning, "Vandring". Signerad, numrerad 28/97. Bildmått: 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Jan Dahlgren, svensk bildkonstnär född i Umeå 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:27:46
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr